Zuhal Topalla BAHA Neden Yok? Hangi Programa Geçti?

Zuhal Topalla’nın en beğenile çiftlerinden olan BAHA-NAZ ikilisi ile alakalı oldukça sansasyonel haberler gelmeye başladı son günlerde…Nişanlanmak üzere evliliğe doğru yürüyorlardı sonra ayrılık kararı ve loca yolu görünmüştü ikiliye…  Esra Erol’da Evlenen Sevgi ve Çağrı Ayrılıyor Mu? (Neden Ayrılıyorlar?)

BAHA ile ilgili dün yayınladığımız haber ikilinin ilişkisinin hangi boyuta taşındığının bir göstergesi gibiydi…BAHA KİMLE KAVGA ETTİ? NEDEN KARAKOLLUK OLDU HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ BAHA’nın her seferinde NAZ’a gelen taliplerden dolayı gerilmesi ve stüdyoyu terk edecek kadar kıskanması olayları bu boyuta taşımış olmalı…    Zuhal Topalla Naz ve Ali Neden Ayrıldı?

NAZ-ALİ ilişkisi oldukça coşkulu başlamış ve iki AZERİ kökenli yarışmacının birbirlerine yakıştıkları konuşulmaya başlanmıştı ki araya BAHA-NAZ ilişkisinin eski defteri açıldı…ALİ’nin aklı bulansa da NAZ’dan vazgeçmedi…Tam tersine sevgisini oldukça yüksek değerli hediyelerle göstermeye başladı…Buna NAZ’da tepki verdi BAHA’da hal ve hareketleri ile buna katlanamadığını gösterdi…Program dışında yaşanan kavga, dayak ve karakolluk olayın perde arkasıydı bu olanlar…Peki son günlerde stüdyoda görülmeyen BAHA nerede…?Hem de tam NAZ-ALİ ilişkisi bitti denildiği zamanda yoktu ortalıkta BAHA…BAHA NEREDE? Hangi evlilik programına geçecek? Geri dönecek mi?

BAHA’nın yukarıda ki linkte de anlatıldığı gibi bir dayak yemesi söz konusu muhtemel yaralanma nedeniyle bir kaç gün ekranlarda gözükmemesi normal diye düşünüyoruz…Zira 30-40 kişinin karıştığı bir savaşta gazi olmuş…Fakat bu durum evlilik programı değiştirmesine, yeni maceralara atılmasına engel değil..Tam tersine teşvik eder diye söyleniyor…Bakalım BAHA ilerleyen dönemde Esra Erol’da ya geçiş yapacak mı…? Detaylar sitemizde olacak…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Ocak 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın