Ölene Kadar Selvi’nin Abisi Yılmaz Kimdir? Nerelerde Oynadı?

 

İlk bölümü ile 12 Ocak Perşembe günü ekranlara gelen ve oldukça ilgi çeken sahneleri olan ÖLENE KADAR’da Fahriye Evcen yeni mezun bir avukatı canlandırmaktadır…İlk başta çocukken başına iş açtığı DAĞHAN’ı sonra avukat olup esaretten kurtaran bir karakter…Dizinin diğer karakterlerini tanıyalım…SELVİNİN ABİSİ YILMAZ KİMDİR?

Yılmaz dizi de ağırbaşlı, serinkanlı, ketum bir adam. Hayatı zorluklarla geçmiş, anne babasını kaybettikten sonra kendini hayattaki tek varlığı olan kız kardeşini korumaya adamış biri… Kardeşinin hastalanmasıyla birlikte geri dönüşü olmayan bir yola adım atmış… Asker arkadaşı Fahri sayesinde Ender’le yolları kesişmiş ve Yılmaz kardeşini kurtarmak için büyük bir suç işlemiş. Dağhan’ın hapisten çıkmasıyla her şey yeniden başlayınca Yılmaz da kendini işlediği suçun ortaya çıkması tehlikesiyle karşı karşıya bulur…Peki Yılmaz karakterini kim canlandırıyor?

TANSU BİÇER KİMDİR? 
4 Temmuz 1978 yılında Ankara’da doğdu. İzmir’de Karşıyaka Şemikler Lisesi’nden mezun oldu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nü 2001 yılında bitirdi. 2001/2002 sezonunda Tiyatro Anadolu’da oyuncu olarak çalıştı.

ROL ALDIĞI DİZİLERDEN BAZILARI…

Analar ve Anneler – 2015, Tahsin Tuğracı
Beş Kardeş : Onur Ünlü – 2015
Cinayet : Serdar Akar – 2014 Kadir

TANSU BİÇER TANITIM…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Ocak 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın