Ölene Kadar Beril’in Gerçek Adı? Hayatı? Sevgilisi Var Mı?

ATV ekranlarının yepyeni dizisi ÖLENE KADAR 12 Ocak Perşembe günü ilk bölümü ile ekranlarda olacak…İddialı dizinin iddialı oyuncu kadrosu göze çarpıyor…

Dizinin zengin oyuncu kadrosundan karakterleri tanıyalım…BERİL kimdir? Nasıl bir karakterdir…? Beril 32 yaşında, zengin iş adamı Sezai Karalı’nın prensesler gibi büyümüş biricik kızı… Dizinin başrolü olan Dağhan’ın ilk aşkı… Uğruna her şeyden vazgeçtiği ve karnında çocuğunu taşıdığı adamın babasını öldürdüğünü öğrendiğinde büyük bir yıkım yaşar… Yaşadığı bu ağır travma ruhunda onulmaz yaralar açar… Bir süre sonra güvenli bir liman gibi gördüğü çocukluk arkadaşı Ender ile evlenir… Dağhan masumiyeti ispatlanmış bir adam olarak hapisten çıkınca, Beril de pişmanlıklarıyla yüz yüze gelir ve evliliği ile tekrar alevlenen ilk aşkı arasında kalır….

BERİL karakterini oynayacak oyuncu GÜLCAN ASLAN…Tanıyalım….

1,75cm 56 Kg olan sevilen oyuncu 1986 Sakarya doğumludur…31 yaşıdaki güzel oyuncu tiyatro eğitimi almış ve bir çok dizide rol almıştır…Arka sokaklar, Günahkar, Sardunya Sokak, Gurbet Kuşları oynadığı diziler… Güzel oyuncunun sevgilisi ARKA SOKAKLAR dizisinden tanınmış sima ALP KORKMAZ..

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 9 Ocak 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın