Kısmetse Olur İlkay Kimdir 12 Şubat

Kısmetse Olur’a 12 ocak pazar akşamı eleme olmamasına rağmen bir gelin bir damat adayı daha gelecek ve evdeki sayı 9’ardan 18’e çıkacak.  Kısmetse Olur’da İlkay ve Farima’nın gelmesi eve ayrı bir hava katacak. Özellikle Farima neşesi ile evde güzel bir ortam hazırlayacak.     Kısmetse Olur Çekimleri Kamera Arkası (14 Şubat Fragmanı ve Ek Tüyolar)
Kısmetse Olur Merve Yarışmadan Ayrıldı Mı? Neden Yok? Diskalifiye Mi Oldu?
Kısmetse Olur Sevgican Kimdir? Kaç Yaşında? Kimin Yerine Geldi?
Kısmetse Olur 18 Şubat Haftanın Birincileri Kimler?

İlkay ise eve geldiğinde Kısmetse Olur’da Adnan ve Didem’in ilişkisini ve Onur Aycan ilişksisini desteklediğini söyleyecek. İlkay iş hayatında oldukça başarılı bir genç Kısmetse Olur’a geldiğinde kime talip olduğunu gizleyecek. Evde ki kızlar İlkay’ın sakinliğine ve yakışıklılığını çok sevecek.   Kısmetse Olur 18 Şubat Haftanın Birincileri Kimler? (Adnan ve Sibel)

Kısmetse Olur’a İlkay oldukça kalıcı olacak ve bir aşk yaşayacak gibi…25 yaşındaki Karaoğlan, turizm sektöründe çalışmaktadır…Şu an için kafasında herhangi bir gelin adayının bulunmadığını ifade eden İlkay sorulara samimi yanıtlar verdi…Buarada  yarışmacının Farima ile aşk yaşayabileceği kulislerde konuşuluyor…Kısmetse Olur 19 Şubat Kim Elendi Kim Geldi Haftanın Birincileri ve Olaylar için TIKLAYINIZ

Kısmetse Olur’a yeni gelen İlkayile ilgili detaylar geldikçe çekimler devam ettikçe sayfamıza eklenecektir

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Şubat 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın