Kısmetse Olur Aycan’ın Psikolojisi Neden Bozuldu? Onur ve Aycan Ayrılacak Mı?

 

Onur ve Aycan ilişkisinin son dönemde hastanede veya Aycan’ın ailesinin evinde geçtiğini bilmeyen kalmadı…O kadar ki Aycan neredeyse sonu belli olmayacak bir şekilde izinli sayıldığı yarışma yönetimi tarafından duyuruldu…Aycan’ın raporlu olduğu dilediği zaman eve dönebileceğini ifade etti program ekibi…Peki Aycan neden rahatsızlandı? Psikolojik yıkıma neden olan olay nedir? Kısmetse Olur evi mi bu hale getirdi?

Öncelikle ifade edelim ki Aycan’ın rahatsızlığının psikolojik olduğu belli bir süre saklandı…Psikolojik nedenler duyulmaya başlandığında ise çoktan Aycan’ın sıradan bir rahatsızlıktan dolayı programda olmadığı anlaşılmıştı…Peki Onur’un tavırları ve evde yaşadıkları mı Aycan’a bu ruhsal rahatsızlığı yaşattı…?

Bu sorunun cevabını Aycan’ın annesi Nurcan hanım verdi…Onur’u sevdiğini ve onun sorumlu bir insan olduğunu ve kesinlikle Onun hatası bulunmadığını ifade etti…Adnan ise rahatsızlığındaki tavırlardan dolayı Aycan’ı haksız bulduğunu ifade etti..

Aycan’ın rahatsızlığında Ailevi bazı problemleri ve diğer etmenlerin olduğu ifade edildi…Onur ise Aycan’dan ayrılacağı yönünde sinyal verdi denilebilir…Aycan’ın eve dönmesini bekleyeceğini ve ilişkilerinin devamına o şekilde karar vereceğini ifade etti Onur…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 15 Şubat 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın