Kısmetse Olur 14 Şubat Sevgililer Gününde Yaşananlar (AdDid Nasıl Barıştı?)

Kısmetse Olur’un 14 Şubat Salı çekimleri geçtiğimiz gün tamamlandı…Sevgililer gününde yaşanan özel olayları sizlere bu yazıda aktarmaya çalışacağız…En önemli konulardan birisi olan Adnan ve Didem’in küslüğü en son devam ediyor ama yumuşama oldu diye yazılmıştı…Peki son durum nedir? Sevgililer gününe küs mü girdi çift? Peki Aycan Pazartesi de çekimlere katılamamıştı 14 Şubatta çekimlerde yer alacak mı?        Kısmetse Olur Çekimleri Kamera Arkası (14 Şubat Fragmanı ve Ek Tüyolar)

Öncelikle belirtmek gerekir ki Adnan ile Didem arasındaki küslük çok uzadığı için program ekibinin işe dahil olduğu konusu doğru gibi…Zira aradaki buzların 14 Şubat öncesi erimeye başlaması ve tam 14 Şubatta barışmaları bir tesadüf değil. Program ekibinin Adnan’ı ya gidersin ya da barışmak için çabalarsın şeklindeki tehdidi işe yaramış olmamalı…Peki Adnan ve Didem arasındaki barış nasıl sağlandı?    Kısmetse Olur 18 Şubat Haftanın Birincileri Kimler? (Adnan ve Sibel)


Kısmetse Olur Merve Yarışmadan Ayrıldı Mı? Neden Yok? Diskalifiye Mi Oldu?
Kısmetse Olur Sevgican Kimdir? Kaç Yaşında? Kimin Yerine Geldi?
Kısmetse Olur Sibel ve Tuğçe Neden Kavga Etti? (Diskalifiye Olacaklar Mı?)
Kısmetse Olur Çekimleri Kamera Arkası (14 Şubat Fragmanı ve Ek Tüyolar)

 

Adnan ve Didem’in barışması sebepsiz bir şekilde olmadı…Önümüzdeki hafta Kısmetse Olur’a yeni katılacak olan Farima bu barışın sağlanmasına katkısı oldu denilebilir…Adnan ve Farima dans edecek gelecek hafta…Bu dans Didem’i çok kıskandıracak ve tam sular ısınmıştı araları yine mi bozulacak diye düşünürken aralarındaki tartışma sulh ile sonuçlanacak ve böylecek AdDid Sevgililer Gününe barışmış bir şekilde girecek…

Gelelim OnAy’a…Aycan daha önceki yazımızda da bahsettiğimiz üzere rahatsız…Yukarıda da hastane acilinde çekilen bir fotoğrafı sosyal medyada dolaşıyor…14 Şubat çekimlerinde Aycan yine yoktu. Pazartesi günü sunmuş olduğu rapora istinaden 14 Şubatta ekranlarda olmayacak. Bu durumu bilen ve Sevgililer Günü’nü yalnız geçirmek istemeyen Onur ise program ekibinden izin alarak hastaneye Aycan’ın yanına gitti…Böylece aradaki dargınlık da kalkmış oldu…

14 Şubatta oldukça romantik dakikalar yaşayacak diğer bir çift GökSib oldu…Gökhan da Sibel için  güzel bir sürpriz hazırladı…Hediye olarak değil ama değeri yüksek diğer bir sürprizi dikkat çekiciydi…Gökhan Sibel’in dövmesinin aynısını kendisine yaptırmıştı…Bu jest çifte oldukça romantik dakikalar geçirtti…Sosyal medyada dolaşan Gökhan Sibel’i kullanıyor laflarına en güzel karşılık vermiş oldular…Sosyal medyada Gökhan için dolaşan diğer bir haber de barda Mine isimli bir bayan için kavga ettiği yönünde…Bakalım bu durum eve yansıyacak mı? Nasıl yansıyacak…?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 8 Şubat 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın