Kısmetse Olur 12 Şubat Kim Elendi Kim Geldi Haftanın Birincileri

Evet arkadaşlar çekimler devam ettikçe sizlere Kısmetse Olur  tüyolarını getiriyoruz. Kısmetse Olur’da bugün tamamlanan çekimler sonrasında 11 şubat cumartesi ekranlara gelecek bölümde haftanın birincileri Didem ve Tankut oldu. Tankut ise Didem ve Adnan’a yemeği hediye etti. Zira Tankut yemekte Didem ve Adnan arasında barışma olması için bu yemeği verdi ancak beklenen olmadı. Zira Adnan ve Didem hala en küçük yakınlaşma yaşamadı.

Kısmetse Olur 19 Şubat Kim Elendi Kim Geldi Haftanın Birincileri ve Olaylar için TIKLAYINIZ

Çekimler devam bitti arkadaşlar. Kısmetse Olur’da 12 şubat pazar günü eleme olmadı. Aycan çekimlerde olmadığı halde evden gitmesi için yeni gelen Kemal ile birlikte adı yazıldı. Gelen açıklama ile Onur Aycan ile küs de olsa çok rahatladı zira bu hafta elenme olmayacağı açıklandı.Kısmetse Olur’da yeni hafta çekimleri başladı.     Kısmetse Olur Gözde ve Ünal Neden Kavga Etti?Ünal’ın Sakalsız Hali İçin TIKLAYINIZ

Kısmetse Olur 14 Şubat Sevgililer Gününde Yaşananlar (AdDid Nasıl Barıştı?)

Eleme olmamasına rağmen Kısmetse Olur’a 13 şubat pazartesi günü Farima ve İlkay geldi…   Sizlere biraz da 6-12 Şubat arasında olan ve olacak olaylar ile ilgili tüyolar sunalım…   Kısmetse Olur 13 Şubat Aycan Neden Yok? Diskalifiye Mi Oldu?   

Kısmetse Olur 6 Şubat 12 Şubat Olayları ve Tüyoları

Onur ve Aycan’dan başlayalım evin en sevilen iki ismi bu hafta bir küsüp bir barışacaklar. Salı günü Ayca’nın annesi gelecek ve Onur’u çok sevdiğini ve kızına yakıştırdığını söyleyecek. Aycan’ın annesi Onaydan sonra Addid ile ilgili yorum yapacak ve Adid’e üzüldüğü için Adnan’a sarılıp evladım diyecek. Onur kendi ilişkilerinden çok addidi desteklediği için gıcık oldu kaynanasına:) Onur ve Aycan Adid yüzünden aycanla tartıştılar.Ama araları hemen düzeldi.       Kısmetse Olur Çekimleri Kamera Arkası (14 Şubat Fragmanı ve Ek Tüyolar)

Perşembe günü Aycan ve Tuğçe tartışma yaşadılar Aycan Tuğçe’yi iterek fiziksel müdahalede bulundu ve 3. İhtarını aldı.

Aycan’ın evde kalıp gitmesi için oylamaya  oylama yağıldı ve oylama sonucu evde kalmasına karar verildi. Aycan diskalifiye olursam Tuğçe’yi döverim dedi.  Onur Aycan’ın ilişkilerini düşünmeden hareket etmesine Onur sinir oldu.   13 ŞUBAT AYCAN NEDEN YOK DİSKALİFİYE Mİ OLDU? NEDEN YOK? TIKLAYINIZ

Cuma günü çekilen gala çekime Aycan gelmedi.Yapım ekibi ve Onur’un aramalarına cevap vermedi. 3 saat sonra Aycan olmadan çekime başlandı. Sonradan Aycan’ın hastahanede olduğu ortaya çıktı ve Onur hastahaneye gitti.
Pazartesi addidi fanlarını kötü bir gün bekliyor.Pazartesi yüzük atıldı.Adnan elini duvara vurdu.Pazartesi mi salı mı tam emin değilim tahtadan isimler silindi,Fotoğrafların yanında ki resimler kaldırıldı.Çarşamba,Perşembe,Cuma günü birbirleriyle konuşmadılar birbirlerine uzaktan baktılar..
Tankut ve Didem haftanın birincileri oldu. İkisi damatlar evimde yemek yerken Adnan yemeği bastı.Yemekte Tartıştılar…

Kısmetse Olur’da geçen haftadan başlayıp bu haftayı anlatayım size. Bilindiği üzere Kısmetse Olur’un 5 şubat pazar günü ekranlara gelen haftanın finalinde elenen isimler Barış ve Gamze olurken eve Tuğçe ve Kemal adında iki yeni isim dahil oldu.

Eve Kemal’in gelmesi ilişki yolunda olan Tankut ve Tuğçe ilişkisini baltalayacak; zira şuana kadar bir tartışma yaşanmasa da sinirlerini kontrol etmekte zorlanan Kemal ile Tankut arasında Tuğçe nedeniyle bir kavga yaşanması bekleniyor; çünkü Kemal ve Tuğçe daha önce dışarıda nişanlanmış ancak evlilik yolunda bir birlerini tanırlarken anlaşamamışlar ve bazı özel sebeplerden dolayı ayrılmışlar.

Kemal ise Tuğçe’nin Tankut ile ilişkisini baltalamak için gelmediğini söylese de işler karışacak gibi zira görünen Kemal hala Tuğçe’ye aşık ve ona inat Kımsetse Olur’a gelmiş gibi.       Kısmetse Olur Sibel ve Tuğçe Neden Kavga Etti? (Diskalifiye Olacaklar Mı?)  TIKLAYINIZ

Diğer taraftan sizlere birazda Adnan ve Didem ilişkisinden bahsedelim. Addid’cilerin hoşuna gitmeyecek bir haberimiz var. Adnan ve Didem yüzükleri attı.

Ne yazık ki Adnan ve Didem bu hafta da barışmadılar araları çok kötü. Resmen düşman gibi davranıyorlar bir birine.

Aycan’ın ise Annesi Onay’a Onay verdi. Onur’u beğendiğini ve kızının bu ilişkisini desteklediğini açıklayan Aycan’ın annesi Kısmetse Olur evinde güzel zamanlar geçirdi ve ayrıldı.

Ayrıca 9 Şubatta Aycan diskalifiye olmanın kıyısından dönüyor…Çünkü Aycan ile Tuğçe kavga etti… Aycan Fiziksel müdahaleden dolayı 3.uyarısını aldı…Diskalifiye edilmesinin son uyarısı denilebilir…Bu nedenle Aycan elenmesi yönünde ayağa kalktı…

Diğer bir enteresan haber ise GökSib cephesinden…GökSib’de ihtar alanlar kervanına katıldı…

 

12 Şubatta eski bir Kısmetse Olur geleneği tekrar başlatılacak…Buna göre Kral ve Kraliçe seçimi olacak bundan böyle…İlk Kral ve Kraliçe ise Adnan ve Didem oldu…Sosyal medyada kamera arkası çekimi olarak sunulan Kanarya Sahilinden bir fotoğrafı sizlere sunuyoruz…

Bu haftanın birincisi Adnan ve Sibel olacak…Sibel Gökhan Adnan Didem Yemeklere Gittiler…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 1 Şubat 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kısmetse Olur 12 Şubat Kim Elendi Kim Geldi Haftanın Birincileri (1 Yorum)