Kara Sevda 45. Bölümde Neler Olacak

Star ekranlarında her çarşamba izleyicisiyle buluşan Kara Sevda yine heyecan dolu bir bölümle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor Son bölümde Nihanın Emirin yanına gitme nedeninin intikam alması olduğunu öğrenen Kemal Nihan’ı kolundan çekip öpmüştü. Kemal’in Nihana olan kara sevdası bu sırrın ortaya çıkmasıyla daha da koyulaştı artık hiç bir güç ondan Nihanı almaya gücü yetmeyecekti.

KARA SEVDA DİZİSİNDE ÇALAN SALİH YILMAZ ŞARKISI-ŞELALE  TIKLAYINIZ

 

Asu Kemalin ayrılma kararı alıp yüzüğü çıkarmasının ardından çok üzülmüş ve tekrardan Kemali kazanmanın yollarını aramaya koyulmuştur. Sözünü dinleyeceğini umduğu Fehime hanıma gider ağlayarak olayı anlatır Oğlunun hayati tehlikesi olduğunu düşünen Fehime hanım Kemal’le konuşur. Kemal annesinin sözlerine itimat etmez ve Nihan dan vazgeçmez.

 

 

888888888888888

 

Banu’nun hesabına gelen paranın Kozcuoğlu holding tarafından gönderildiğini öğrenen Zeynep Emir’i kıskanır ve abisinin aldatıldığını düşünür. Bu düşüncesine Banu’ya laf çarparak söyleyen Zeynep   Banu’nun çok sert tepkisiyle karşılaşır.

99999999999999999

 

 

Nihan Kemal’le olan yakınlaşmalarının hayalini kurarak mutlu olsa da gerçekler maalesef onun yüzünü ekşitmeye yeter Aşkı yüzünden kızı denizin zarar görmesini istemediği için Kemal’den uzak durma kararı alır. Kemal Nihanın bu tavırlarına rağmen ona olan aşkını bir an bile söndürmez her daim alev alev olan kalbinin sesini dinler ve Nihanla yakınlaşmak için fırsat kollar.

 

777777777777777

 

 

Kemal ile  Ayhan birlikteliği Emir’in büyük sırrını ortaya koyup Kemalin öğreneceği bilgi ile tüm hayatları alt üst edebilecek mi? Galip Kozcuoğlu ile Ayhanın restleşmesi Leyla ile Ayhanın ilişkisini başlamadan bitirecek mi?

Emirin hazırladığı tuzakla Kemal cinayetten aranan zanlı halinemi düşecek

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Kasım 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın