İstanbullu Gelin Dizisi Konusu Ne? Nerede Çekiliyor?

O3 Medyanın Star Tv için hazırladığı İstanbullu Gelin Şubat başında ekranlarda olacak…Peki ilgiyle beklenen dizinin konusu ne?

Dizide İstanbullu Gelin (Süreyya), annesiz babasız büyümüş, hayatta yalnız kalmış ve genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir kızdır… Faruk ise zengin ve karizmatik iş adamıdır. Süreyya Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir…             İstanbullu Gelin Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?Ne Zaman Başlayacak?

Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir….

Esma Hanım kaynana olarak Süreyya, konağın tek söz sahibidir…Esma’nın tek amacı genç kızın ayağını kaydırmaktır…Süreyya sadece kaynana değil bir de statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşacak dizide…

Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır…Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Ocak 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın