Gardırop Savaşları 13 Ocak Kim Elendi? (Emire)

Fox Tv’nin değişik konseptli stil yarışması Gardırop Savaşları’nda 13 Ocak Cuma günü eleme heyecanı yaşanacak…Gardırop savşlarında geleneksel bir rutin devam edip gidiyordu…Yeni gelenin elenmesi kuralı bu hafta bozulacak mı? Yoksa FİFO kuralı devam edecek mi?

Fox Tv’nin yayın saatini değiştirerek hafta içi her gün 16:15’e aldığı farklı konseptli moda yarışma programı Gardırop Savaşları’nda kıyasıya rekabet devam ediyor…En son 6 Ocakta elenen isim AYCAN olmuştu…Kulislerde Jüriden bile önemli Aycan Demirci olarak biliniyordu…Yılın ilk elenen ismi olan Aycan yarışmaya dahil olalı çok olmamıştı…Böylece Son 6 hafta da tüm yeni gelen adaylar bir hafta sonra elenirken Melis iki hafta kalan tek isim oldu.

13 Ocakta elenen isim merak konusu oldu…Jürinin eleme kriterleri ve günün konseptinden ne denli sapıldığı jüriyi hangi yorumlara sürükleyeceği dikkatle takip edildi…Sapka şikliginda puan durumu Emire için tehlike çanlarını çaldı…Yarışma sonunda klasik rutin kural yine işledi ve elenen yarışmaya yeni giren EMİRE oldu…

Sosyal Medya Yorumları…

H.Y.:Yani bencede elensin giyinmeyi bilmiyor

M.Y.:Emira olmadı zaten. Çok iyi seçimlerde bulunmadı. Gitmesi gerekiyordu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Ocak 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın