Evleneceksen Gel İsmail YK Kime Talip Oldu?

Evleneceksen Gel de modaya uydu ve ünlü bir ismi sanki talip olarak geliyor gibi lanse etme kervanına katıldı…Programa 1 Şubatta katılacak olan İsmail YK’nın aklındaki talip kim? 

Geçtiğimiz günlerde Zuhal Topalla’nın başlattığı bir uygulamaydı ünlü bir simanın talip olarak lanse edilmesi…Nouma ile aynı radyoda program yapan Zuhal Topal Nouma ile konuşmuş ve bir VTR hazırlatmıştı…Daha sonra ise 31 Ocakta Seren Serengil Zuhal TOPALLA’nın yakışıklı loca adayı ALİ için gelmiş görüntüsü verildi…Fakat bu bir şakaydı tabiiki…

1 Şubatta Evleneceksen Gel’e gelecek olan isim İsmail YK…İsmail YK’nın kime talip olacağı sorulsa da şov amaçlı geldiği çok belli…Şov olsa da aklından geçen birisini söylemesi bile heyecan arttırır mantığı ile program ekibi bu şekilde bir renklilik katmış belli ki…

İsmail YK daha önce de ESRA EROL’da ya HANİFE için gelmişti sözde…Bakalım İsmail YK aklındaki adayı açıklayacak mı? Yoksa sadece şarkı söyleyip talip koltuğuna oturmadan mı gidecek?

İSMAİL YK SOLMAZ İÇİN GELDİĞİ BELLİ OLDU

İSMAİL YK KİMDİR?
5 Temmuz 1978; Hamm, Almanya doğumludur…Yurtseven Kardeşler Müzik grubunun en küçük solistidir. 1968 yılında Sivas’tan Almanya’ya fabrika işçisi olarak göç eden Ali Rıfat ve eşi Zerife Yurtseven çiftinin müzikle uğraşan beş çocuğundan en küçüğü olan İsmail YK, 5 yaşında Bağlama, gitar, çalmaya başladı..7 yaşında kardeşleriyle birlikte sahnelere çıkmaya başlamıştır. Yurtseven Kardeşler olarak 1985 ve 1987 yıllarında 2 amatör albüm çıkarmışlardır. İsmail YK, 13 yaşında tam olarak sahne hayatına başlamış ve 1995 yılında ise profesyonel müzik kariyerine adım atmıştır. Lise mezunu olduktan sonra ise kendisini tümüyle müziğe verdi. İsmail YK dünyada kullanılan önemli enstrümanları çalabilmektedir.

Ayrıca stüdyosunda kardeşleriyle beraber Aranje ve Müzik yönetmenliği yapmakla birlikte aynı zamanda Söz ve Müzik yazarlığı da yapmaktadır. Alişan, Seda Sayan, Kibariye,Ebru Yaşar gibi sanatçılara birçok beste vermiş, albümlerinde aranje ve müzik yönetmenliği yapmıştır. Aynı zamanda konservatuarda piano ve gitar bölümünden mezundur.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 1 Şubat 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın