Evleneceksen Gel 2 Ocak Neden Yok? Cezalı Mı? Yeni Bölüm Saat Kaçta?

Show Tv’nin ilgi gören flaş izdivaç programı Evleneceksen Gel 2017’nin ilk haftasında kayıplarda…Hafta içi her gün 15:30 da izleyicisi karşısına çıkan Seda Sayan ve Uğur ARSLAN’ın sunumuyla ekranlara gelen sevilen program 2 Ocak Pazartesi günü ekranlarda yok…İzleyicilerin dikkatini çeken bu durumun sebebi neydi? RTÜK cezamı kesti? Yanlış bir şey mi yayınlandı?Yeni bölümü ne zaman? Saat Kaçta?

Show TV’nin sevilen izdivaç programı Evleneceksen Gel‘de şok bir gelişme yaşandı…Yılbaşının ardından ilk haftasında, 2-3-4-5-6 Ocak’ta ekranlarda yeni bölümü ile yayınlanmayacak…Programın kaldırılmış olup olmadığı soruları sorulmaya başlandı…Sadece Evleneceksen Gel değil aynı zamanda Esra EROL’da ve Zuhal Topalla’da izleyicisi karşısında olamayacak.

İşin esası ne ceza, ne de yayından kaldırılma…Bu işin esasında alınan ortak bir karar var…Esra Erol, Zuhal Topal ve Seda Sayan’ın sunuculuğunu yaptığı evlilik programları, 2017’nin ilk haftasında ekranlarda olmayacak. kulislerdeki haberlere göre; bu kararın nedeni olarak, yeni yılın ilk haftasında izdivaç programlarında reklam gelirlerinin düşmesi gösterildi. Diğer bir ifade ile Zuhal Topalla’da yılın ilk programını 9 Ocak Pazartesi günü yapacak…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Aralık 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın