Evlat Kokusu Cevahir Kimdir? Gerçek Adı Rol Aldığı Diziler

 

Kanal D’nin yeni dizisi Evlat Kokusu’nun oyuncu kadrosu belli oldu…Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği dram konseptli dizinin oyuncu kadrosunu tanımaya başlayalım…Dizideki Cevahir karakteri kimdir? Kim canlandırmaktadır?

 Dizide Cevahir, Akbaş Ailesi’nin ortanca çocuğudur…Özgürlüğüne ve gece hayatına düşkün biridir. Zeki, bencil, küstah, çapkın, sınırları ve ayarları olmayan bir adam olan Cevahir, kolay öfkelenir ve her öfkelendiğinde de mutlaka bir hata yapar. Aile şirketlerinin başında kendisi yerine küçük kardeşinin olmasını hazmedemeyen Cevahir, bu nedenle hem Hünkar’a hem Aslan’a içten içe bileniyor. Eşi Belma’yı önemsemeyen Cevahir’in hayattaki tek zaafı kızı Cemre’dir.

Cevahir rolünü Murat HAN canlandırmaktadır…Murat Han 1975 Ankara doğumludur…Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro bölümü mezunu olduktan sonra Los Angeles’ta Stella Adler oyunculuk akademisini bitirmiştir… Vazgeç Gönlüm, Ömre Bedel, Sensiz Olmaz, Eve Düşen Yıldırım, Sana Bir Sır Vereceğim gibi dizilerde rol aldı. Oyuncu, Sana Bir Sır Vereceğim ve Hatasız Kul Olmaz adlı televizyon dizilerinde başrolü oynamıştır.

Başrollerini Yeşim Salkım, Hande Soral  ve Barış Kılıç’ın paylaştığı Evlat Kokusu, büyük hayalinin altında ezilen gencecik masum bir kızdan, cesur, savaşçı ve acımasız bir genç kadına dönüşen Zeyno’nun hikayesidir. Dizide Amsterdam’da bir hastanede çocuk hemşiresi olarak çalışan Zeyno’nun, hayatında ilk kez âşık olduğu adamdan hamile kaldığı konu ediliyor…Sevdiği adam ve çocuğu ile mutlu bir aile kuracaklarını sanan Zeyno, gerçek hayatta umduğunu bulamayacak ve oldukça zor bir hayat maratonuna başlayacaktır…

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Şubat 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın