Esra Erol’da 28 Aralık Alper Merve’den Neden Ayrıldı

A Tv’nin ilgi gören flaş izdivaç programı Esra Erol’da 28 Aralıkta şok bir gelişme yaşandı…Tam evlilik teklifi gelecek ve hayatları birleşecek denilen çift Alper ve Merve çok olaylı bir şekilde tartıştı…Yayında Merve çok bozuldu…ALPER meğer Merve’den intikam almak istiyormuş..! Neden mi?        ESRA EROL’DA 2 OCAK NEDEN YAYINLANMAYACAK?

Alper Bey 26 yaşında Gayrimenkul Danışmanlığı yapıyor…1 Evlilik yaptı..Çocuğu yok…İstanbulda yaşıyor…Merve  1 evlilik yapti 22 yasinda ikiz çocuğu var…28 Aralık’ta yaşanan intikam olayının perde arkasında Merve’nin eski sevgilisi ile görüşmesi ve Alper’i kandırması yatıyormuş…Alper için çok büyük ve hayal kırıklığı olmuş bu durum…O da bu durumdan ekipleri de haberdar etmemiş sanki evlenme teklif edecekmiş gibi hazırlatmış ve canlı yayında belgeleriyle ortaya koydu her şeyi…    ESRA EROL’DA 3-4-5-6 OCAK NEDEN YOK? CEZA MI YEDİ?

Alper program başında her şeyi direk söylese de Merve bunu şaka sandı…O benim en mutlu anımda beni üzdü, sıra bende dediyse de Merve inanmadı…İlerleyen dakikalarda Merve ikiz çocukları üzerine yeminler etse de Alper hazırlıklıydı ve belgeler vardı elinde….Merve ağladı ve sıkıntılı dakikalar geçirdi…

Esra Erol’da 29 Aralık Merve’nin Eski Sevgilisi Yunus Kimdir?  TIKLAYINIZ

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Aralık 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın