Esaretim Sensin Dizisi İpek Kimdir? Nerelerde Rol Aldı? (Selin Işık)

Fox Tv’nin yepyeni bir dizisi ekranlarda olacak 30 Ocak Saat:18:00’de…Esaretim Sensin…Focus Film tarafından yapımı üstlenilen dizinin oyuncularını tanıyalım…İPEK Kimdir?     Esaretim Sensin Kerim Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Kilosu

Esaretim Sensin hafta içi hergün yayınlanacak günlük bir dizi…İpek karakteri karşımıza dizi başrol oyuncusu olan Kerim ile çıkacak…Kerim ile büyük aşk yaşayacak olan İPEK karakterini SELİN IŞIK canlandıracak…Bilindiği gibi KERİM karakteri ise METEHAN  ŞAHİNER tarafından üstlenilecek….       Esaretim Sensin Dizisinin Konusu Ne? Nerede Çekiliyor?

GÖNÜL SELİN IŞIK 1987 Karşıyaka-İZMİR doğumludur…Ankara’da Radyo Televizyon okumuştur…İlk oynadığı yapım ÇILGIN DERSHANE filmidir…

DÜZELTME: 

SELİN IŞIK, 22.11.1998 ANKARA doğumlu, İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümünde eğitimine devam etmektedir. Devlet Tiyatroları sanatçıları başta olmak üzere çeşitli kurum ve kuruluşlarda Konservatuvar, Temel Oyunculuk, Sinema ve Kamera Önü Oyunculuk, Diksiyon, Dans, Şan ve Tiyatro Tarihi ile Kuram eğitimleri almıştır.

DOĞUM TARİHİ: 22.11.1998

DOĞUM YERİ: ANKARA

BOYU: 1.71

KİLOSU: 50

ELA GÖZLÜ, BUĞDAY TENLİ, KUMRAL SAÇLI

ÖĞRENİM DURUMU: İSTANBUL AYVANSARAY ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ BÖLÜMÜ’

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Ocak 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Esaretim Sensin Dizisi İpek Kimdir? Nerelerde Rol Aldı? (Selin Işık) (1 Yorum)

 1. DÜZELTME

  Sayın yetkili; FOX TV’de yayınlanan ESARETİM SENSİN Dizisinde İPEK rolünde başrol oynayan SELİN IŞIK ile ilgili sosyal medyada çok yanlış bilgileri içeren haberler yer almaktadır. Bu durum Selin IŞIK’ı üzmekte ve rencide etmektedir. Medyanızda bu durumun düzeltilmesini saygılarımızla arz ederiz.

  Selin IŞIK ile ilgili gerçek bilgiler aşağıda olduğu gibidir.

  ‘SELİN IŞIK, 22.11.1998 ANKARA doğumlu, İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümünde eğitimine devam etmektedir. Devlet Tiyatroları sanatçıları başta olmak üzere çeşitli kurum ve kuruluşlarda Konservatuvar, Temel Oyunculuk, Sinema ve Kamera Önü Oyunculuk, Diksiyon, Dans, Şan ve Tiyatro Tarihi ile Kuram eğitimleri almıştır.

  DOĞUM TARİHİ: 22.11.1998

  DOĞUM YERİ: ANKARA

  BOYU: 1.71

  KİLOSU: 50

  ELA GÖZLÜ, BUĞDAY TENLİ, KUMRAL SAÇLI

  ÖĞRENİM DURUMU: İSTANBUL AYVANSARAY ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ BÖLÜMÜ’