En İyi Ben Söylerim Yarışma Formatı ve Kuralları Ne

Fox Tv’nin yarışma programı olarak sezona sunmaya hazırladığı En İyi Ben Söylerim yarışması için geri sayım sürüyor. Beklenen yarışmanın start verme tarihi belli oldu…3 Ocak…!İddialı yarışma programı Çağla Şikel’in sunumuyla Saat 20:30’da ekranlarda olacak…

Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği yarışma programı tamamen orjinal Türk Yapımı…Jürilerde Kibariye ile Türk pop müziği sanatçısı Serdar Ortaç oturacağı açıklanmıştı…Yarışmada 8 yarışmacı yer alacak…Ben Söylerim’de her hafta bir yarışmacı elenirken bir yarışmacıda Ben Söylerim’e dahil olacak.

Fox Tv’nin yeni yılda ekranlara getireceği EN İYİ BEN SÖYLERİM’de 8 yarışmacı aynı şarkının 30’ar saniyelik kısımlarında bireysel performanslarını gösterecek ve ortaya tek bir performans çıkacak.  Eser söylenmeye başladığında, her yarışmacı 30 saniyelik kısmını seslendirecek ve bu sırada stüdyodaki seyirciler performansı oylayacak. Kendine ayrılan 30 saniyede seyiriyi memnun edemeyen yarışmacı, “kırmızıda kalıyor” ve bir sonraki şarkıyı söyleme hakkını yitiriyor.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 31 Aralık 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın