Deli Divane 31 Aralık Özeti 157. Bölüm Neler Olacak Vasundhara Öldü Mü?

Kanal 7’nin flaş dizisi Deli Divane 31 aralık cumartesi günü 157. bölümü ekranalarda olacak…İzleyicisi karşısına çıkacak olan Deli Divane dizisinin 157. bölümünde oldukça sıkışan Vasundhara sonunda kalp krizi geçirecek…Peki Vasundra ölecek mi? Neden kalp krizi geçirecek?

Sadhanayı arayarak Ranvir ile evi terk ettiklerini söyleyen Ragini, Sadhana’yı üzmüştür…Zira kendisi yüzünden evi terk ettiklerini sanır…Prakash ve Vasundra telefonda tartışırlar…Karşısında sakin bir Prakash bulamayan Vasundhara hıncını Vino’dan çıkaracaktır…O kadar sinirlenirki Vino’yu işten kovar…İndejit buna karşı çıkar ve arada bırakmak istemeyen Vino kendisi istifasını sunar…

 

Inderjıt ise artık olaylara müdahil olur… artık uzak kalamaz…Inderjit olanlar karşısında Vasundhara’ya herkesin içinde bağırırır…Tartışma  sert geçer. Zaten Alekh ve Ranvir’in evden ayrılması ile zor günler yaşayan Vasundhara bir de kocasını kaybetme korkusu sıkışır ve kalp krizi geçirir…!

Vino’nun işten atıldığını öğrenen Malti çıldırır ve Sadhana’ya saldırır. Vino ise Sadhana’ya saldırgan hareketlerde bulunan Malti’ye dersini verir.

Öte yandan, Sadhana ve Ragini ise yeni evlerine taşınmak için hazırlıklara başlar…Vasudhara yeni ev olayını duyunca bir kez daha çıldırır…!Alekh ve Ranvir karılarını almak için Sharma evine giderler. Alekh ve Ranvir karılarını hazırlanmış biçimde görünce büyülenirler…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Aralık 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın