Deli Divane 19 Ocak Özet (175. Bölüm Neler Olacak)

 

Konusu ve oyuncularıyla dikkatleri üzerine çeken Kanal 7 ekranlarında her gün izleyicisiyle buluşan Hint dizisi Deli Divane insanın içini ısıtacak sıcacık bölümüyle  19 ocakta yayınlanacak….. Tamanna anne ve babası arasında sıkıntılı bir durum olduğunu anlar. Onların birlikte yatmaları için hep birlikte yatmak istiyorum der. Anmol ve Ragini her ne kadar itiraz etselerde kızlarını kıramazlar Üçü birlikte uyurlar. Tamanna gece Ragininin ve Anmolun ellerini birleştirir Sabah olduğunda Anmol Ragini ile   el ele   olduklarını fark eder ve aşık aşık onu izler. Ragini o sırada uyanır onunda hoşuna gider bu durum…

 

Ragini Sadhananın çantasından parçalanan beyaz elbiseyi bulur Alekh elbiseyi ben  kesmedim der. Tamanna ve Khushi güzel bir gelecek için dua ederler Ragini bunları görünce Sadhana ile kendisini hatırlar Kushi Tamanna üzülmesin diye tiyatroda giyeceği elbiseyi yırtar Ragini ve Anmol bunu görünce Kushiye tiyatroda giymek için yeni elbise alır. Ama Kushinin içi hiç rahat etmez bu seferde ateşi çıktığını bahane eder. Tiyatro öğretmeni durumu öğrenince Tamananın baş rolde oynayabileceğini söyler Her şeyin farkında olan Ragini Kushinin yaptığı bu fedakarlık karşısında çok duygulanır ve göz yaşlarını tutamaz.

Alekh tiyatro oyununa kendisi gideceğini söyleyerek yola çıkar ama yanından geçen arabalara sinir olur  dengesini kaybedip yere düşer  oradan geçen bayan Alekhin düştüğünü görür ve yardımcı olmak için onun kalkmasına yardımcı olur Alekh kızın yüzüne bakınca Sadhanaya benzetir. Alekhin gelmemesi herkesi telaşlandırır Kaybolmasından şüphelenirler tam aramaya başlayacaklarken Alekh çıkagelir. Gösteri başlamıştır Gösteride peri rolünde Tamanna vardır  Oyun gereği bomba patlaması olur Alekh bu olaydan çok etkilenir ve gerçekten de bomba patlamış zannederek sahneye gidip müdahale eder Oyun bozan Alekhe tüm izleyiciler tepkisini gösterir Bu duruma en çok üzülen kişi Tamanna olur.

Alekhin bu durumuna çok üzülen Vasundhara çözüm olarak ona bir eş bulunması gerektiğini düşünür… Bu fikri açıkladığında ise Ragini itiraz eder….

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 17 Ocak 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın