Deli Divane 17 Ocak Neler Olacak

Kanal 7 ekranlarında her gün izleyicisi ile buluşan Deli divanenin  bugünkü gündemi  Khushi ve Tamanna’nın ana okulundaki müsamere için rol paylaşımları…..

Malti Kaşalya’nın daha lüks bir yaşam standardında yaşaması için bulundukları büyük evden çıkıp daha küçük ve lüks bir eve taşınmak ister Vino ise Malti’nin anne babasının yanından ayrıldıktan sonra Malti’nin onları ihmal ettiğini düşünür. Kızların okulunda ise başka bir telaş vardır Tiyatro oyunu için rol paylaşımları yapılır Kushi ye başrol verilince Kaşalya ve Tamanna bu durumdan hoşnut olmazlar Tamanna annesi Raginiye ağlayarak durumu anlatır ve baş rolun kendisinin hakkı olduğunu söyler Bu durum Kaşalya için de aynıdır Prakash’a baş rolun kendinde olması gerektiğini söyler. Ragini Tamannanın bu sözü  üzerine ana okula gidip durumu öğrenir Öğretmen Khushi’nın baş rol oyuncusu olmasının ortak karar olduğunu açıklar

 

Anmol bu durumu biraz yadırgar. Ragininin kızına üzülmesi Anmol için de sıkıntıdır Asıl rolun Sadhananın kızına verilmesi onu da şaşırtır. Kushi ise Tamannanın baş rol oyuncusu olacakken kendisinin olması onu da şaşırtır Baş rol oyuncusunun kendisinin olduğuna sevinemez bile…. Okulda baş rolun Kushiye verilmesi Tamannayı çok üzer ve ağlamaya başlar Bu durum sınıftaki çocukların onunla dalga geçmesine ve onların gülmelerine neden olur Hatırlanacağı üzere dizinin ilk bölümlerinde Raginiyi istemeye gelenler Sadhanayı beğenmişlerdi Raginiyi istemekten vazgeçiyorlardı Aynı sahne bu seferde Tamanna ve Khushi arasında yaşanıyor..

Kushi Tamannanın üzülmesine dayanamıyor ve annesi gibi kendinden çok onu düşündüğü için baş rolde giyeceği elbiseyi kesiyor…Elbisenin makasla kesildiğini görenler Kushiye bunun kim yaptığını sorar O da ağlayarak babasının anormal biri olduğunu söyler Kushinin bu sıkıntılı anında ona destek olan Guni dir. Tamanna ise yaşanan bu olaylar üzerine tiyatro oyununa çıkayacağını söyler Anmol Tamanna ile konuşup onu tiyatro oyuna gitmesi için  ikna eder.


Guni dans yarışması için bir yere gitmesi gerekmektedir Anmol Vasundharadan izin almadan yarışmaya gitmemesi gerektiğini söyler..Bu sırada Alekh tekrar  şirkette işe başlar

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 15 Ocak 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın