Çoban Yıldızı Seyit Zahir Kimdir? Gerçek Adı Ne? Nerelerde Oynadı?

Fox Tv’nin yeni dizisi Çoban Yıldızı Most Production yapımı ile ekranlara gelecek..Şükrü ÖZYILDIZ’ın başrollerinde olacağı yeni dizi Şubat ayının ilk haftasında ekranlarda olması planlanıyor…Oldukça güçlü oyuncu kadrosu olan dizinin karakterlerini tanıyalım…SEYİT ZAHİR kimdir…?

Çoban Yıldızı dizisinde Seyit karakteri, İbrahim ile Cevahir’in ilk çocuğu olarak Kapadokya’da dünyaya gözlerini açar…Dedesi Mustafa’dan taş ustalığını öğrenerek büyüyümüştür. Dizide Seyit dürüst, mert, değerlerine bağlı biridir. Zühre’ye aşık olmakla nasıl bir cehenneme düşeceğini bilse de, kendini Zühre’den uzak tutamaz. Yerlerinden yurtlarından olurlar. Ama Seyit yılmaz.

Seyit Zahir karakterini ünlü oyuncu Şükrü ÖZYILDIZ canlandıracak…1988 İzmir doğumlu olan Özyıldız’ın ,Annesi Rum, babası ise Karadenizli’dir…Ege Üniversitesi’nde İşletme bölümünü okumaya başlamış daha sonra da  Erasmusla Portekiz’e gitmiştir. Özyıldız, Portekiz’de kafes dövüşlerine katılmıştır. Şeref Meselesi, Tatlı Küçük Yalancılar ve Kış Güneşinde rol aldı…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 31 Ocak 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın