Cesur ve Güzel Rıza Kimdir? Gerçek Adı Hayatı Oynadığı Diziler

Senaryosunu Ece Yörenç’in yazdığı, yönetmenliğini Ali Bilgin’in üstlendiği, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün paylaştığı Cesur ve Güzel her PERŞEMBE Star Tv ekranlarında fırtına gibi esiyor…

Başrollerini Tuba Büyüküstün ile Kıvanç Tatlıtuğ’un paylaştığı “Cesur Ve Güzel” dizisinin kadrosuna Yiğit Özşener de dahil oldu. Senaryosunu Ece Yörenç’in yazdığı, Ali Bilgin’in ise yönettiği dizide adı geçen ama kim olduğu bilinmeyen hapisteki Rıza karakterini hangi oyuncunun canlandıracağı merak konusuydu.

Karaktere hayat vermesi için yeni bir oyuncu arayışı üzerinde de duruldu ama uzun süren cast çalışmalarından sonra bildik bir isimde karar kılındı. Star TV’nin iddialı dizisindeki Rıza karakteri için Yiğit Özşener’le el sıkışıldı.

Yakışıklı oyuncu karakteri çok beğendi ve hemen çekimlere başladı. 2 yıl önce Nejat İşler’in sağlık sorunları nedeniyle ayrılmasının ardından Beren Saat’le “İntikam” dizisinde rol alan Özşener, son olarak TRT’nin “Çanakkale Yüzyıllık Mühür” projesinde görev almıştı.

YİĞİT ÖZŞENER KİMDİR?
6 Nisan 1972, İzmir doğumludur… Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği’nden 1996 yılında mezun oldu.1997- 1999 yılları arasında Koç Üniversitesi’nde İşletme master’ı yaptı.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 17 Şubat 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın