BENİ AFFET 18 OCAK ÇARŞAMBA ÖZETİ(1100. BÖLÜM)

BENİ AFFET DİZİSİ 1100.BÖLÜMÜYLE CARŞAMBA GÜNÜ STAR TV DE  İZLEYİCİSİNİN KARŞISINA ÇİKACAK.BENİ AFFET DİZİSİNDE BU BÖLÜMDE İŞLER HİÇ DE PLANLANDIĞI GİBİ GİTMEYECEK.NE YAMANIN BABASININ NEDE OSMAN KOZANIN PLANLARI SÜRMEYECEK.

BENİ AFFETTE AHMET BU DEFA OĞLUNUN BİR KIZA FARKLI BAKTINI BİR KIZI SEVEBİLCEĞİNİ  GÖRMÜŞTÜR.BUNDAN DOLAYIDA YAMANIN KALBİNİ YUMŞATMAK İÇİN ONUN BAŞİNA FERİDEYİ MUSALLAT ETMİŞTİR.ASLINDA FERİDE TAŞ KALPLERİ BİLE YUMŞATMAKTA BİRE BİRDİR.DAHA ÖNCEKİ BÖLÜMLERDEDE FELÇ OLAN OSMAN KOZA NIN TAŞ KALBİNİ DE YUMŞATMİŞ VE ONUDA İYİLEŞTİRMİŞTİR.ANCAK BU SEFER YAMAN YUMŞAMAYACAGI GİBİ BİRDE KÖTÜ NİYETLİDİR.

Yaman Feride’nin babası Ahmet’i kandırdığını ve Miras’a konmak için onunla aşk yaşadığını bunun sonunda da babasının Feride’ye mirasından pay verdiğini düşünür. Duydukları karşısında şok olan Feride nasıl bir bayana bu kadar kolay iftira atabildiğini anlamadığı Yaman’a dersini verir Yaman ise bir bayanın namusu ile ilgili kesin bilgiler olmadan konuştuğu için kendini suçlu hisseder ve gerçeklerin ortaya çıkması ile Feride’den özür dilemeyi düşünür. Daha önce bir bayandan özür dilememiş Yaman için bu zor olacaktır.

 

 

BİR TARAFTANDA MURAT SILA İLE EVLENMEYİ KABUL ETMİŞTİR.GELECEĞİNİ DÜŞÜNEREK YAPSADA SILA TAHMİNİNDEN DE GÜZEL BİR KIZDIR ANCAK KÜLTÜR FARKLILIKLARI ORTAYA ÇIKMAKTADIR.TAM BİR KÖYLÜ KIZI OLAN SILA MURATLA BİR UCURUM KADAR FARKLIDIRLAR.ANCAK BUYÜK BİR AŞKLA OLMASADA MANTIKEN EVLENMEK ZORUNDALARDIR……

 

 

ANDA

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 15 Ocak 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın