Arka Sokaklar Oktay Kimdir? Gerçek Adı? Rol Aldığı Diziler

Yayınlandığı Cuma günleri Survivor’u bile geride bırakma başarısı gösteren Arka Sokaklar’ın önümüzdeki bölümünde (3 Şubat) yeni bir karakter ekranlara çıkacak…Oktay Ocak…Kimdir? Nerelerde rol aldı…?

En son Babam ve Ailesi dizisinde rol alan Sinan TUZCU Arka Sokaklar dizi kadrosuna dahil olacak…Adını Ihlamurlar Altında ve Urfalıyım Ezelden adlı dizilerden duyuran Sinan TUZCU kimdir? kaç yaşında? nereli?

Oktay karakteri ekibin babasına baş belası olacak…Rıza Baba, kurulan tuzak sonucunda ceza evine girmiştir. Ancak adam hapishanede güvende değildir. Oktay Ocak (Sinan Tuzcu) isimli bir mahkumla aynı koğuştadır ve hayatı tehlikededir. Dışarıdaki düşmanları, Rıza’yı burada da takip etmiş ve ölüm emrini çoktan vermişlerdir.Ölüm emri verilen Rıza Baba’yı ceza evinde ortadan kaldırmak ise tehlikeli bir mahkum olan Oktay Ocak (Sinan Tuzcu)’ya kalıyor…

 

Sinan TUZCU 1977 yılı Gaziantep doğumludur…Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Ana Sanat Dalı mezunudur…SİNAN TUZCU, Londra Arcola Theatre bünyesinde okuldan sonra çalışan ve güzel tecrübeler elde etmiştir… TUZCU 2006 yılında Dolunay Soysert ile evlenmiştir.

SİNAN TUZCU İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Ocak 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın